Ručné svietidlá PowerLight

 Svietidlá PowerLight sú určené na domáce použitie. Sú vyrobené z húževnatého plastu vo farebnom prevedení čierna/biela. Napájané sú dvomi monočlánkami (nie sú súčasťou dodávky). Účinná kryptónová žiarovka zaručuje vysokú svietivosť pri šetrení batérií. Kvalitný vypínač vybavený gumenou manžetou ako aj systém gumených tesnení zaručí odolnosť voči kvapkajúcej a striekajúcej vode, čím sa PowerLight stáva neoceniteľným pomocníkom aj pre použitie vo vašom automobile alebo pri kempovaní. Sú vhodné aj na potlač firemným logom.
 V našom výpredaji vám ponúkame svietidlá PowerLight všetkých troch veľkostí za súhrnnú mimoriadnu cenu.

Výpredajová cena: 4,49 € (bez DPH) za jednu súpravu obsahujúcu 3 kusy

Ručné svietidlá Tatracell®

 Svietidlá Tatracell® využijete či už v kabelke alebo v domácnosti ako náhradný svetelný zdroj. Sú vyrobené z plastu v elegantne modrej farbe. Napájané sú dvomi monočlánkami (nie sú súčasťou dodávky). Účinná kryptónová žiarovka zaručuje vysokú svietivosť pri súčasnej úspore batérií. Funkciu zapnutie/vypnutie zabezpečuje posuvný vypínač.
 V našom výpredaji vám ponúkame svietidlá Tatracell® všetkých troch veľkostí za súhrnnú mimoriadnu cenu.

Výpredajová cena: 1,99 € (bez DPH) za jednu súpravu obsahujúcu 3 kusy

Kompaktná úsporná žiarivka Global® 11W

 Úsporná žiarivka Global REU-11W sa vyznačujú vysokou životnosťou (8000 hodín). Pri svojom príkone 11W dosahuje svietivosť ako bežná 55 wattová žiarovka.
  • Rozmery 40 mm (priemer) x 149 mm (dĺžka)
  • Príkon: 11W
  • Závit: E14 (malý)
 V našom výpredaji vám ponúkame žiarivku Global® za mimoriadnu cenu.

Výpredajová cena: 2,99 € (bez DPH) za 6 kusov